Hemen Kayıt Ol: 0850 532 30 10 - Email: info@seoegitimzirvesi.com

18 - 19 MAYIS 2018 SEO EĞİTİM
ZİRVESİ MUĞLA – SEO AKADEMİ

seo eğitim zirvesi
Seo Eğitim Zirvesi Muğla

18 – 19 Mayıs 2018 SEO Eğitim Zirvesi Muğla – SEO Akademi

SEO Akademi Türkiye’nin dört bir yanında düzenlediği SEO eğitimlerine devam ediyor…

İstanbul’da düzenli olarak yapılan SEO Eğitim Zirvesi’nden sonra gelen talepler üzerinde Türkiye’nin farklı kentlerinde de SEO eğitimi düzenlemeye karar veren SEO Akademi kurucumuz ve eğitmenlerimiz Muğla SEO Eğitimi ile etkinliklerini sürdürüyor.

Türkiye’nin en iyi SEO uzmanları ve eğitmenleri tarafından düzenlenecek olan Muğla SEO Eğitimi için SEO Akademi Kurucusu Orhan Gürbüz profesyonel eğitim desteğiyle sizlerle birlikte olacak.

Muğla SEO Eğitim Zirvesi ilk gününde kurucu eğitmen Orhan Gürbüz açılış konuşmasını yapacak ve zirve hakkında bilgiler verecek. İlk oturum olan İnternet Kullanım İstatistikleri ile internetin en çok hangi amaçlarla kullanıldığını şaşırtıcı istatistiklerle birlikte anlatacak.

seo eğitimiseo eğitimseo eğitimleri

PROGRAM EĞİTİM TAKVİMİ EĞİTMENLER

Optimizasyon Temelleri sunumu ile devam edecek olan SEO eğitimi Muğla programımızda katılımcılara SEO nedir, nasıl yapılır, temelleri nasıl atılır, meta etiketleri nasıl yazılır, site map nasıl hazırlanır gibi konularda bilgiler verilecek.

Arama Motoru Optimizasyonu bölümünde ise arama robotu, indeks, arama sorgusu, sorgu dili kavramları açıklığa kavuşturulacak. Muğla seo eğitimi Site İçi Optimizasyon ve SEO Aşamaları bölümlerinde optimizasyon araçları, teknik, tasarım, görsel optimizasyon süreçleri anlatılacak.

Eğitmenimiz Tasarım Optimizasyonu oturumunda kullanıcı dostu web siteleri nasıl hazırlayacağınızı ve ziyaretçilerinizi sitede tutacak ipuçlarını sizlerle paylaşacak. Aynı zamanda nasıl içerik yazmanız gerektiği, okunan içeriklerin sırları anlatılacak.

Muğla SEO Eğitim Zirvesi ilk günü Mobil SEO Eğitimi ile tamamlanacak.

2. Gün Muğla SEO Eğitim Zirvesi 10.00’da eğitmenimiz Orhan Gürbüz’ün Google Araçlarını anlatması ile başlayacak. Webmaster Tools, Analytics, Hız Testi Araçları ve bunların sitelere sağladığı yararlar üzerinde durulacak. Katılımcılar bu araçları nasıl kullanacaklarını öğrenecekler.

Google Algoritması bölümünde sıralama kriterlerini belirleyen Pagerank, Trustrank, Panda ve diğer algoritmalardan bahsedilecek. Web sitelerinin ceza almasına neden olan durumlar üzerinde konuşulacak.

seo kurslarıseo kursuseo zirvesi

BİLET AL TAMAMLANAN EĞİTİMLER BİZE ULAŞIN

SEO Uygulama eğitimi ile Muğla SEO Eğitimi katılımcıları 2 gün süresince edindikleri SEO bilgilerini pratiğe dökme şansına erişecekler.

Genel tekrar bölümümüzde kurucu eğitmen Orhan Gürbüz, SEO Eğitimi Muğla programı için toparlayıcı ve önemli bilgiler verecek. İstanbul’daki Sosyal Medya Eğitim Zirvesi’ne katılım hakkı kazanacak adaylar çekilişle belirlenecek.

Muğla SEO Eğitim Zirvesi kişisel ve kurumsal web sitelerinize SEO uygulaması yapabilmenizi sağlayacak.

Muğla SEO Eğitim Zirvesi Programı

Muğla SEO Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak ve eğitmenlerimizi tanımak için programımızı inceleyebilirsiniz.

https://www.seoegitimzirvesi.com/program/

Siz de Muğla’da iyi bir SEO kursu arıyorsanız, web sitelerinizi optimize ederek Google’ın ilk sayfalarına getirmek istiyorsanız SEO Akademi’nin Muğla SEO Eğitimi için kaydınızı yaptırmalısınız.

HEMEN KAYIT OL DİĞER ŞEHİRLERDEKİ ZİRVELER

Seo Eğitim Zirvesi Galeri

EĞİTİM FOTOĞRAFLARIMIZI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN