Hemen Kayıt Ol: 0850 532 30 10 - Email: info@seoegitimzirvesi.com

11 - 12 MAYIS 2018 SEO EĞİTİM
ZİRVESİ İZMİR – SEO AKADEMİ

seo eğitim zirvesi
Seo Eğitim Zirvesi İzmir

11 – 12 Mayıs 2018 SEO Eğitim Zirvesi İzmir – SEO Akademi

SEO Eğitimi Şehrinize Geliyor!

SEO Akademi kurucu ve eğitmen kadrosu ile Türkiye’nin her yerine SEO Eğitimi götürmeye devam ediyor. İstanbul’daki SEO Eğitim Zirvelerine ek olarak kişi ve kurumlardan gelen talepleri dikkate alan akademimiz İzmir SEO Eğitimi ile etkinliklerini sürdürüyor.

Siz de İzmir’de kaliteli bir SEO kursu arıyorsanız, sitelerinizi nasıl optimize edeceğinizi düşünüyorsanız, SEO uzmanı olmak istiyorsanız, kurumsal ve kişisel web sitelerinizi Google mantığında düzenlemek istiyorsanız, e-ticaret sitelerinizden kazanç sağlama amacınız varsa SEO Akademi’nin İzmir SEO Eğitimi için yerinizi ayırtmalısınız.

İzmir SEO Eğitim Zirvesi programıyla SEO Akademi Kurucusu Orhan Gürbüz ve Türkiye’nin en iyi SEO eğitmenleri sizlere olacak. Cuma ve Cumartesi günlerinde düzenlenecek olan eğitimde SEO’nun tüm sırlarını öğreneceksiniz.

İzmir SEO Eğitim Zirvesi Cuma saat 10.00 itibariyle kurucumuz Orhan Gürbüz’ün açılış konuşması ile başlayacak. Sonrasında ilk oturumla birlikte İnternet Kullanım İstatistikleri katılımcılarla paylaşılarak zirveye ilgi çekici bir konuyla giriş yapılacak. İzmir SEO kursu keyifli sunumlarla devam edecek.

seo eğitimiseo eğitimseo eğitimleri

PROGRAM EĞİTİM TAKVİMİ EĞİTMENLER

Sonraki oturumda eğitmenimiz SEO eğitimi İzmir için hazırlanan Optimizasyon Temelleri sunumunu yaparak domain seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri, site map hazırlamayı, URL yapısı oluşturmayı, 404 sayfalarının zararını anlatarak katılımcıları derin SEO konuları için hazırlayacak.

İzmir seo eğitimi için ilgi çekici konulardan olan arama robotlarının nasıl çalıştıkları, arama sorgusu yaparken dikkat edilecekler hakkında bilgi verilecek. Site İçi Optimizasyon ve SEO Aşamaları bölümlerinde site içi optimizasyon araçları, teknik, tasarım, görsel optimizasyon süreçleri, online ve offline tanıtım konuları anlatılacak.

SEO Akademi eğitmenlerinden Cem Orman tasarım optimizasyonunu ve içerik optimizasyonunu anlatarak web sitelerinin nasıl hazırlanması gerektiğinden bahsedecek. Kullanıcı dostu web tasarımları yapmanın önemini anlatacak.

Kahve molamızdan sonra eğitmenlerimiz SEO yapılırken kullanılan en önemli ve faydalı araçları, hangi özellikleri ile optimizasyona katkı sağladıklarını ve birbirlerinden ayrıldıklarını, Black, White ve Grey SEO tekniklerinin neler olduğunu anlatacak ve İzmir SEO Eğitim Zirvesi ilk gününü noktalayacaklar.

2. Gün İzmir SEO Eğitim Zirvesi Google Araçları eğitimi ile başlayacak. Kahve molasından sonra Google Algoritması bölümünde sık kullanılan algoritmaları, yeni algoritma güncellemelerini konuşacağız.

Google Botları, Google Cezaları, Yandex ve Bing Algoritmaları eğitim başlıklarımızdan olacak. İzmir’in en güzel lezzetlerini tadacağımız öğle yemeğinden sonra SEO Uygulama eğitimi ile İzmir SEO Eğitimi katılımcıları öğrendiklerini pratiğe dökme şansına erişecek. Bir web sitesi üzerinde analiz yapma, strateji belirleme, teknik, tasarım, görsel ve içerik optimizasyonu yapmayı öğreneceksiniz.

Kahve molamızın ardından sosyal medyada SEO yapmayı ve takipçi artırmayı öğreneceksiniz.

seo kurslarıseo kursuseo zirvesi

BİLET AL TAMAMLANAN EĞİTİMLER BİZE ULAŞIN

Genel tekrar bölümümüzde kurucu eğitmen Orhan Gürbüz, İzmir SEO Eğitimi için toparlayıcı ve önemli bilgiler verecek. Ayrıca bilişim hukuku kapsamından bahsedecek. İstanbul’daki Sosyal Medya Eğitim Zirvesi’ne katılım hakkı kazanacak adaylar çekilişle belirlenecek.

Web sitelerinizi ilk sıraya taşıma yollarını öğreneceğiniz İzmir SEO Eğitim Zirvesi ile farkındalık yaşayacaksınız.

İzmir SEO Eğitim Zirvesi Programı

İzmir SEO Eğitimi hakkında daha detaylı bilgi almak için programımızı inceleyebilirsiniz.

https://www.seoegitimzirvesi.com/program/

Türkiye’nin en iyi SEO eğitmenleri ile tanışacağınız, SEO’yu tüm ayrıntıları ile öğreneceğiniz, sitelerinizi nasıl 1. Sıraya taşıyacağınızın farkına varacağınız SEO Eğitimi İzmir için yerinizi hemen ayırtın…

HEMEN KAYIT OL DİĞER ŞEHİRLERDEKİ ZİRVELER

Seo Eğitim Zirvesi Galeri

EĞİTİM FOTOĞRAFLARIMIZI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN