Hemen Kayıt Ol: 0850 532 30 10 - Email: info@seoegitimzirvesi.com

23 - 24 MART 2018 SEO EĞİTİM
ZİRVESİ İSTANBUL – SEO AKADEMİ

seo eğitim zirvesi
Seo Eğitim Zirvesi İstanbul

23 – 24 Mart 2018 SEO Eğitim Zirvesi İstanbul – SEO Akademi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Seo Eğitim Merkezi

SEO Akademi, SEO Eğitim Zirvelerine kaldığı yerden devam ediyor. SEO Akademi kurucu ve eğitmen kadrosu ile Türkiye’nin her yerine SEO Eğitimi götüren profesyonel eğitim merkezimiz İstanbul SEO Eğitimi ile zirvelerinin arasına bir yenisini daha katıyor.

İstanbul’da SEO eğitimi almak, kişisel ve kurumsal web sitelerinin optimizasyonunu yapabilmek, SEO uzmanlığı için ilk adımı atmak, arama motorlarının ilk sayfasında olmak, e-ticaret sitelerinden kazanç sağlamak, başarılı web siteleri yönetmek istiyorsanız siz de SEO Akademi’nin İstanbul SEO Eğitimi için yerinizi ayırtmalısınız.

İstanbul SEO Eğitim Zirvesi SEO Akademi Kurucusu Orhan Gürbüz ve Türkiye’nin en iyi SEO eğitmenleri sizlere olacak. Cuma ve Cumartesi günlerinde düzenlenecek olan eğitimde SEO’nun nasıl yapıldığını ve tüm sırlarını öğreneceksiniz.

İstanbul SEO Eğitim Zirvesi katılımcıların yerlerini almasından sonra saat 10.00 itibariyle kurucumuz Orhan Gürbüz’ün açılış konuşması ile başlayacak. SEO eğitmeni Orhan Gürbüz, ilk oturum başlığı olan İnternet Kullanım İstatistikleri bölümünde katılımcılara internetin hayatımızdaki önemini, nerelerde ve ne sıklıkta kullandığımız hakkında bilgiler verecek. Temel internet bilgilerinden sonra İstanbul SEO kursu keyifli sunumlarla devam edecek.

seo eğitimiseo eğitimseo eğitimleri

PROGRAM EĞİTİM TAKVİMİ EĞİTMENLER

İkinci oturumda ise eğitmenimiz SEO eğitimi İstanbul için hazırlanan Optimizasyon Temelleri sunumunu yaparak domain seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri, site map hazırlamayı, URL yapısı oluşturmayı, 404 sayfalarının zararını anlatacak. Ayrıca W3C standartları ve SEO arasındaki ilişki, başarılı anahtar kelime analizi gibi konulara da değinecek.

İstanbul SEO eğitimi tüm hızıyla devam ederken Site İçi Optimizasyon ve SEO Aşamaları bölümlerinde site içi optimizasyon araçları, teknik, tasarım, görsel optimizasyon süreçleri, online ve offline tanıtım, arama robotlarının çalışma mantığı konuları anlatılacak.

Yemek molasının ardından SEO Akademi eğitmenlerinden Tasarım Uzmanı Cem Orman tasarım optimizasyonun önemini, tasarımda dikkat edilmesi gereken ilkeleri, ilgi çekici tasarım yapmanın yollarını anlatacak. Ardından Mobil SEO bölümünde mobil sitelerin arama motorları tarafından nasıl göründüğünü, mobil tasarım ile masaüstü tasarım arasındaki farkları, mobil SEO aşamalarını ve genel olarak yapılan hataları anlatacak. İçerik Optimizasyonu bölümünde ise paylaşılacak ve çok okunacak içeriklerin sırları, başlık ve kompozisyon oluşturmanın stratejileri anlatılacak.

Kahve molamızdan sonra eğitmenlerimiz En Popüler SEO Araçları oturumunda SEO yapılırken kullanılan en önemli ve faydalı araçları, hangi özellikleri ile optimizasyona katkı sağladıklarını ve birbirlerinden ayrıldıklarını, Black, White ve Grey SEO tekniklerinin neler olduğunu, backlink almak isteyenlerin nelere dikkat etmesi gerektiğini ve nerelerden backlink alınacağını anlatacak ve İstanbul SEO Eğitim Zirvesi ilk gününü noktalayacaklar.

seo kurslarıseo kursuseo zirvesi

BİLET AL TAMAMLANAN EĞİTİMLER BİZE ULAŞIN

2. Gün İstanbul SEO Eğitim Zirvesi Google Araçları eğitimi ile başlayacak. Kahve molasından sonra Google Algoritması bölümünde sık kullanılan algoritmaları, yeni algoritma güncellemelerini ve güncellemelere karşı yapmanız gerekenleri konuşacağız.

Google Botları, Google Cezaları, Yandex ve Bing Algoritmaları eğitim başlıklarımızdan olacak. Öğle yemeğinden sonra SEO Uygulama eğitimi ile İstanbul SEO Eğitimi katılımcıları öğrendiklerini pratiğe dökme şansına erişecek. Bir web sitesi üzerinde analiz yapma, strateji belirleme, teknik, tasarım, görsel ve içerik optimizasyonu ayrıntılı şekilde gösterilecek.

Kahve molamızın ardından Facebook, Twitter gibi online platformlarda SEO’nun nasıl kullanılacağını ve takipçi artırmayı öğreneceksiniz.

Genel tekrar bölümümüzde kurucu eğitmen Orhan Gürbüz, İstanbul SEO Eğitimi için genel bilgiler verecek ve bilişim hukukunun kapsamından bahsederek web sitelerinizin ceza almaması için dikkat etmesi gerekenleri anlatacak. Ayrıca Foto Life Akademi’den Temel Fotoğrafçılık Kursu ve SEO Akademi’den Sosyal Medya Eğitim Zirvesi için çekilişler yapılacak. Şansı katılımcılarımız eğitim kazanacak.

İstanbul SEO Eğitim Zirvesi Programı

İstanbul SEO Eğitimi hakkında daha detaylı bilgi almak için programımızı inceleyebilirsiniz.

https://www.seoegitimzirvesi.com/program/

Türkiye’nin en iyi SEO eğitmenleri ile tanışacağınız, SEO’yu tüm ayrıntıları ile öğreneceğiniz, sitelerinizi 1. Sıraya taşımanın püf noktalarını edineceğiniz SEO Eğitimi İstanbul için yerinizi hemen ayırtın…

HEMEN KAYIT OL DİĞER ŞEHİRLERDEKİ ZİRVELER

Seo Eğitim Zirvesi Galeri

EĞİTİM FOTOĞRAFLARIMIZI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN