Hemen Kayıt Ol: 0850 532 30 10 - Email: info@seoegitimzirvesi.com

20 - 21 NİSAN 2018 SEO EĞİTİM
ZİRVESİ ESKİŞEHİR – SEO AKADEMİ

seo eğitim zirvesi
Seo Eğitim Zirvesi Eskişehir

20 – 21 Nisan 2018 SEO Eğitim Zirvesi Eskişehir – SEO Akademi

19 – 20 Nisan 2016 Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kurumsal SEO Eğitimi ile ziyaret ettiğimiz Eskişehir’e kurumsal ve bireysel SEO Kursu talepleri neticesinde SEO Eğitim Zirvesi ekibi olarak tekrar geliyoruz.

Siz de Eskişehir’de iyi bir SEO kursu arıyorsanız, web sitelerinizi optimize ederek Google’ın ilk sayfalarına getirmek istiyorsanız, sitelerinizden kazanç sağlamak amacındaysanız, SEO Akademi’nin Eskişehir SEO Eğitimi için kaydınızı yaptırmalısınız.

Düzenlenecek olan Eskişehir SEO Eğitimi süresince SEO Akademi Kurucusu Orhan Gürbüz ve Türkiye’nin en iyi SEO eğitmenleri sizlere olacak.

Eskişehir SEO Eğitim Zirvesi ilk gününde kurucu eğitmen Orhan Gürbüz açılış konuşmasını yapacak ve etkinlik boyu sizleri bekleyen SEO konuları hakkında bilgi verecek. İlk oturum olan İnternet Kullanım İstatistikleri ile interneti en çok nerelerde ve ne amaçla kullandığımızı öğreneceğiz.

seo eğitimiseo eğitimseo eğitimleri

PROGRAM EĞİTİM TAKVİMİ EĞİTMENLER

SEO eğitimi Eskişehir programımız Optimizasyon Temelleri sunumu ile devam edecek. Katılımcılarımız nasıl domain seçmeleri gerektiğini, arama motorlarının hangi meta ve URL yapılarını sevdiklerini, 404 ve robot.txt sayfaları oluştururken dikkat edilmesi gerekenleri öğrenecekler.

Arama Motoru Optimizasyonu bölümünde ise arama robotu, indeks, arama sorgusu, sorgu dili kavramları açıklığa kavuşturulacak. Eskişehir seo eğitimi Site İçi Optimizasyon ve SEO Aşamaları bölümlerinde optimizasyon araçları, teknik, tasarım, görsel optimizasyon süreçleri anlatılacak.

Tasarım Optimizasyonu oturumunda site tasarımında dikkat edilecekler, kullanıcı deneyimini artırmanın yolları, tasarım aşamaları ve gezinme kolaylığı sağlamanın avantajları anlatılırken İçerik Optimizasyonu bölümünde başlık ve açıklama yazımı, makale uzunlukları ve hedef kelimelerin yeri, içerikler için URL oluşturma anlatılacak.

Mobil SEO oturumunda ise günümüzün en büyük SEO silahlarından biri olan mobil araçların önemine değinilecek. Kahve molamızdan sonra eğitmenlerimiz SEO Araçları, SEO Çeşitleri, Backlink bölümleri ile sizlerle olacak. Eskişehir SEO Eğitim Zirvesi ilk günü böylece sonlanacak.

2. Gün Eskişehir SEO Eğitim Zirvesi Google Araçları eğitimi ile başlayacak. Webmaster Tools, Analytics, Hız Testi Araçları üzerinde durulacak.

Google Algoritması bölümünde Pagerank, Trustrank, Panda ve diğer algoritmalardan bahsedilecek. Google Botları, Google Cezaları, Yandex ve Bing Algoritmaları ilgi çekici eğitimlerimizden olacak.

seo kurslarıseo kursuseo zirvesi

BİLET AL TAMAMLANAN EĞİTİMLER BİZE ULAŞIN

SEO Uygulama eğitimi ile Eskişehir SEO Eğitimi katılımcıları 2 gün süresince edindikleri SEO bilgilerini pratiğe dökme şansına erişecekler. Demo bir site üzerinde analiz ve optimizasyon çalışmaları yapılacak.

Genel tekrar bölümümüzde kurucu eğitmen Orhan Gürbüz, SEO Eğitimi Eskişehir programı için toparlayıcı ve önemli bilgiler verecek. Ayrıca bilişim hukukunun internet üzerindeki etkisinden bahsedecek. İstanbul’daki Sosyal Medya Eğitim Zirvesi’ne katılım hakkı kazanacak adaylar çekilişle belirlenecek.

Eskişehir SEO Eğitim Zirvesi kişisel ve kurumsal web sitelerinize kalite getirecek.

Eskişehir SEO Eğitim Zirvesi Programı

Eskişehir SEO Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak ve eğitmenlerimizi tanımak için programımızı inceleyebilirsiniz.

https://www.seoegitimzirvesi.com/program/

Her biri alanında uzman SEO eğitmenlerinden alacağınız ipuçlarını kaçırmayın, sitelerinizi ilk sıralara taşımak için Eskişehir SEO Eğitimi etkinliğimiz için biletinizi alın…

HEMEN KAYIT OL DİĞER ŞEHİRLERDEKİ ZİRVELER

Seo Eğitim Zirvesi Galeri

EĞİTİM FOTOĞRAFLARIMIZI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN