Hemen Kayıt Ol: 0850 532 30 10 - Email: info@seoegitimzirvesi.com

13 - 14 NİSAN 2018 SEO EĞİTİM
ZİRVESİ BURSA – SEO AKADEMİ

seo eğitim zirvesi
Seo Eğitim Zirvesi Bursa

13 – 14 Nisan 2018 SEO Eğitim Zirvesi Bursa – SEO Akademi

13 Mayıs 2015 Ücretsiz SEO ve Sosyal Medya Semineri ile Bursa’da Bilgi Yazan işbirliği sayesinde Uludağ Üniversitesi Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde verdiğimiz eğitimden 1 yıl sonra tekrar Bursa SEO Eğitim Zirvesi ile kentinize geliyoruz.

Siz de Bursa’da kaliteli bir SEO kursu arıyorsanız, sitelerinizi optimize etmenin yollarını düşünüyorsanız, SEO uzmanı olmak istiyorsanız, hedef kelimelerinizde ilk sıraya çıkma amacındaysanız SEO Akademi’nin Bursa SEO Eğitimi için yerinizi ayırtmalısınız.

SEO Eğitimi Bursa programı kapsamında kişi ve firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak olan bir program hazırladık. SEO Akademi Kurucusu Orhan Gürbüz ve Türkiye’nin en iyi SEO eğitmenlerinin katılacağı Bursa SEO Eğitim Zirvesi Cumartesi ve Pazar günlerinde düzenlenecek.

seo eğitimiseo eğitimseo eğitimleri

PROGRAM EĞİTİM TAKVİMİ EĞİTMENLER

Bursa SEO Eğitimi Cuma saat 10.00’da SEO Akademi Kurucu Eğitmeni Orhan Gürbüz’ün açılış konuşması ile başlayacak. İnternet Kullanım İstatistikleri verildikten sonra Optimizasyon Temelleri sunumu ile W3C standartları ve SEO arasındaki ilişki, başarılı anahtar kelime analizi, site map hazırlama gibi temel optimizasyon aşamaları anlatılacak.

SEO eğitimi Bursa için hazırlanan programdan hareketle arama motorlarının çalışma mantığı anlatılırken site temelli optimizasyonun nasıl ve hangi araçlarla yapıldığı öğretilecek. SEO Aşamaları bölümünde site içi optimizasyon araçları, teknik, tasarım, görsel optimizasyon süreçleri anlatılacak.

SEO Akademi eğitmenlerinden Cem Orman tasarım optimizasyonunu ve içerik optimizasyonunu anlatarak web sitelerinin nasıl hazırlanması gerektiğinden bahsedecek. Kullanıcı dostu web tasarımları yapmanın önemini anlatacak.

Kahve molasının ardından Bursa SEO Eğitim Zirvesi ilk günün son oturumları olan En Popüler SEO Araçları, SEO Çeşitleri ve Backlink bölümlerine geçilecek. Bursa seo eğitimi katılımcılarının soruları ile gün noktalanacak.

2. Gün Bursa SEO Eğitim Zirvesi Google Araçları eğitimi ile başlayacak. Google araçlarının SEO’ya katkısı, Webmaster Tools’un neden SEO’nun en iyi teknolojilerinden biri olduğu, Analytics’in SEO için önemi, hız testi araçları anlatılacak.

Kahve molasından sonra Google Algoritması bölümünde sık kullanılan algoritmalar, yeni algoritma güncellemeleri konuşulacak.

seo kurslarıseo kursuseo zirvesi

BİLET AL TAMAMLANAN EĞİTİMLER BİZE ULAŞIN

Google algoritmasının ne olduğunu ve ne için kullanıldığı, Google Botları, Google cezaları ve neden ceza verildiği, Yandex ve Bing Algoritmaları ilgi çekici bilgilerin aktarıldığı konular olacak.

SEO Uygulama eğitimi ile Bursa SEO Eğitimi katılımcıları öğrendiklerini pratiğe dökme şansı bulacak. Kahve molamızın ardından sosyal medyada SEO oturumu ile Facebook, Twitter gibi online platformlarda SEO’nun nasıl kullanılacağı öğretilecek.

Genel tekrar bölümümüzde kurucu eğitmen Orhan Gürbüz, Bursa SEO Eğitimi katılımcılarının sorularını yanıtlayacak ve önerilerde bulunacak. İstanbul’daki Sosyal Medya Eğitim Zirvesi’ne katılım hakkı kazanacak adaylar çekilişle belirlenecek.

Bursa SEO Eğitim Zirvesi Programı

Bursa SEO Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için zirve programımızı inceleyebilirsiniz.

https://www.seoegitimzirvesi.com/program/

Farklı sektörlerden profesyonellerle tanışacağınız, Türkiye’nin en iyi SEO eğitmenleri tarafından bilgilendirileceğiniz, SEO yapmayı öğreneceğiniz Bursa SEO Eğitimi için yerinizi hemen ayırtın…

HEMEN KAYIT OL DİĞER ŞEHİRLERDEKİ ZİRVELER

Seo Eğitim Zirvesi Galeri

EĞİTİM FOTOĞRAFLARIMIZI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN