Hemen Kayıt Ol: 0850 532 30 10 - Email: info@seoegitimzirvesi.com

25 - 26 MAYIS 2018 SEO EĞİTİM
ZİRVESİ ANTALYA – SEO AKADEMİ

seo eğitim zirvesi
Seo Eğitim Zirvesi Antalya

25 – 26 Mayıs 2018 SEO Eğitim Zirvesi Antalya – SEO Akademi

SEO Akademi Türkiye’nin en iyi SEO eğitmenleri ve dijital pazarlama uzmanları ile farklı kentlerdeki SEO eğitimlerine devam ediyor.

Turizmin kalbinin attığı Antalya’dan gelen talepleri dikkate alan ekibimiz Antalya SEO Eğitimi ile kurumsal ve kişisel web sitelerine optimizasyon yapmak isteyen katılımcıları ağırlayacak.

Antalya SEO kursu açısından herhangi bir alternatifiniz yoksa, web sitelerinizi Google’da üst sıralara nasıl çıkaracağınızı işin uzmanlarından öğrenmek istiyorsanız, SEO Uzmanı olmak için ilk adımı atacaksanız SEO Akademi’nin düzenlediği Antalya SEO Eğitimi için yerinizi ayırtmalısınız.

Antalya SEO Eğitim Zirvesi 1. Günü SEO Akademi Kurucusu Orhan Gürbüz’ün açılış konuşması ile başlayacak ve eğitmenimiz ilk oturumla birlikte İnternet Kullanım İstatistikleri katılımcılarla paylaşılarak zirveye ilgi çekici bir konuyla giriş yapılacak.

seo eğitimiseo eğitimseo eğitimleri

PROGRAM EĞİTİM TAKVİMİ EĞİTMENLER

Optimizasyon Temelleri oturumunda domain seçimi, site map hazırlama, URL yapısı oluşturma, 404 sayfalarının hazırlanışı hakkında bilgiler verilecek.

Antalya seo eğitimi programımıza dahil olarak Site İçi Optimizasyon ve SEO Aşamaları bölümlerinde site içi optimizasyon araçları, teknik, tasarım, görsel optimizasyon süreçleri, online ve offline tanıtım konuları anlatılacak.

SEO Akademi eğitmenleri tasarım optimizasyonunu ve içerik optimizasyonunu anlatarak kullanıcı dostu tasarımlar yapmanın ve içerik yazmanın yollarını anlatacak.

Kahve molamızdan sonra eğitmenlerimiz SEO yapılırken kullanılan en önemli ve faydalı araçları, hangi özellikleri ile optimizasyona katkı sağladıklarını, Black, White ve Grey SEO tekniklerinin neler olduğunu anlatacak ve Antalya SEO Eğitim Zirvesi ilk gününü noktalayacaklar.

2. Gün Antalya SEO Eğitim Zirvesi eğitmenlerimizin Google Araçları eğitimi ile başlayacak. Kahve molasından sonra Google Algoritması bölümünde sık kullanılan algoritmaları, yeni algoritma güncellemeleri, algoritmaların çalışma mantıkları anlatılacak.

seo kurslarıseo kursuseo zirvesi

BİLET AL TAMAMLANAN EĞİTİMLER BİZE ULAŞIN

Google Botları, Google Cezaları, Yandex ve Bing Algoritmaları eğitim başlıklarımızdan olacak. Öğle yemeğinden sonra SEO Uygulama eğitimi ile Antalya SEO Eğitimi katılımcıları öğrendiklerini pratiğe dökme şansına erişecek. Bir web sitesi üzerinde analiz yapma, strateji belirleme, teknik, tasarım, görsel ve içerik optimizasyonu yapılacak.

Genel tekrar bölümümüzde kurucu eğitmen Orhan Gürbüz, Antalya SEO Eğitimi için önemli bilgiler verecek. Ayrıca bilişim hukuku kapsamından bahsedecek. İstanbul’daki Sosyal Medya Eğitim Zirvesi’ne katılım hakkı kazanacak adaylar çekilişle belirlenecek.

Web sitelerinizi ilk sıraya taşıma yollarını öğreneceğiniz Antalya SEO Eğitim Zirvesi ile farkındalık yaşayacaksınız.

Antalya SEO Eğitim Zirvesi Programı

Antalya SEO Eğitimi hakkında daha detaylı bilgi almak için programımızı inceleyebilirsiniz.

https://www.seoegitimzirvesi.com/program/

Türkiye’nin en iyi SEO eğitmenleri ile tanışacağınız, SEO yapmayı öğreneceğiniz, sitelerinizi nasıl 1. Sıraya taşıyacağınızın püf noktalarını edineceğiniz SEO Eğitimi Antalya için yerinizi hemen ayırtın…

HEMEN KAYIT OL DİĞER ŞEHİRLERDEKİ ZİRVELER

Seo Eğitim Zirvesi Galeri

EĞİTİM FOTOĞRAFLARIMIZI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN