Hemen Kayıt Ol: 0850 532 30 10 - Email: info@seoegitimzirvesi.com

4 - 5 MAYIS 2018 SEO EĞİTİM
ZİRVESİ ANKARA – SEO AKADEMİ

seo eğitim zirvesi
Seo Eğitim Zirvesi Ankara

4 – 5 Mayıs 2018 SEO Eğitim Zirvesi Ankara – SEO Akademi

SEO Eğitimi Şehrinize Geliyor!

SEO Akademi olarak dijital pazarlama, SEO ve sosyal medya eğitimlerimize devam ediyoruz. İstanbul’da düzenlediğimiz 2 SEO Eğitim Zirvesi etkinliğinden sonra gelen taleplerle birlikte farklı şehirlerde de SEO Eğitim Zirvesi düzenlemeye karar verdik.

Siz de Ankara’da kaliteli bir SEO kursu arıyorsanız, SEO yapmayı öğrenmek istiyorsanız, SEO uzmanı olma amacındaysanız, kişisel ve kurumsal web sitelerinizin optimizasyonunu yapmak istiyorsanız SEO Akademi’nin Ankara SEO Eğitimi için yerinizi ayırtmalısınız.

İlk olarak İzmir SEO Eğitim Zirvesi ile başlayan etkinliklerimizde sıra Ankara’da. Türkiye’nin en iyi SEO eğitmenleri ve dijital pazarlama alanında uzman konuşmacılarıyla ile birlikte 2 günlük dolu dolu bir eğitim programı hazırladık.

seo eğitimiseo eğitimseo eğitimleri

PROGRAM EĞİTİM TAKVİMİ EĞİTMENLER

Ankara SEO Eğitim Zirvesi’nde SEO’nun nasıl yapıldığına dair püf noktalarını öğrenmek isteyen katılımcılarımızla ilk gün SEO’nun ne olduğunu ve temellerini SEO Akademi kurucusu ve eğitmen Orhan Gürbüz ile SEO Akademi Genel Koordinatörü Yalçın Şişman anlatacak. Sonrasında ise İnternet Kullanım İstatistikleri katılımcılarla paylaşılarak zirveye ilgi çekici bir konuyla giriş yapılacak. Ankara SEO kursu için firmalara çözüm sunulacak.

SEO eğitimi Ankara için sonraki oturumlarda ise Orhan Gürbüz ve Sefa Aydemir Optimizasyon Temelleri konusunda bilgi verirken SEO için faydalı domain seçmenin nasıl olacağını, uyumlu URL yapısını, hata sayfalarının SEO’ya uyumlanmasını, CSS kodlama uygunluğunun nasıl sağlanacağını, site map hazırlamanın önemi anlatılacak.

Arama robotlarının mantığı ve nasıl çalıştıkları, arama sorgusunun nasıl yapıldığı, arama motoru algoritmaları Ankara seo eğitimi için ilgi çekici konulardan olacak. Site İçi Optimizasyon ve SEO Aşamaları bölümlerinde site içi optimizasyon araçları, teknik, tasarım, görsel optimizasyon süreçleri, online ve offline tanıtım konuları anlatılacak.

SEO Akademi eğitmenlerinden Cem Orman tasarım optimizasyonunu ve içerik optimizasyonunu anlatarak web sitelerinin nasıl hazırlanması gerektiğinden bahsedecek. Kullanıcı dostu web tasarımları yapmanın önemini anlatacak.

En popüler SEO araçları ve çeşitleri, Backlink uygulamalarında dikkat edilmesi gerekenler Ankara SEO Eğitimi için 1.günde anlatılacak konular arasında yer alacak.

2. Gün Ankara SEO Eğitim Zirvesi dahilinde SEO Akademi Kurucu Eğitmeni Orhan Gürbüz, Google Araçları ve hız testi araçlarını, Analytics’i anlatacak. Google algoritmaları, botları ve cezaları, Yandex ve Bing için nasıl SEO yapılacağı anlatılacak.

seo kurslarıseo kursuseo zirvesi

BİLET AL TAMAMLANAN EĞİTİMLER BİZE ULAŞIN

Ayrıca SEO Uygulama eğitimi ile Ankara SEO Eğitimi katılımcıları öğrendiklerini pratiğe dökme şansına erişecek. Eğitmenimiz Cem Orman, en çok kullanılan sosyal medya araçlarını ve kullanım tekniklerini, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya araçlarının SEO’ya etkilerini anlatacak.

Genel tekrar bölümümüzde kurucu eğitmen Orhan Gürbüz, optimizasyonda nelere dikkat edileceğini, ilk sayfada çıkmanın ipuçlarını katılımcılarla paylaşacak ve bilişim hukukundan bahsedilerek eğitim tamamlanacak. İstanbul’daki Sosyal Medya Eğitim Zirvesi’ne katılım hakkı kazanacak adaylar çekilişle belirlenecek.

Kahve molalarında keyifli sohbetler edeceğiniz, yemek aralarında eğitmenlerimizi yakından  tanıyacağınız bir etkinlik kentinize gelecek…

Ankara SEO Eğitim Zirvesi Programı

Ankara SEO Eğitimi hakkında daha detaylı bilgi almak için programımızı inceleyebilirsiniz.

https://www.seoegitimzirvesi.com/program/

Türkiye’nin en iyi SEO eğitmenleri ile tanışacağınız, sektörünüzle ilgili SEO yapmayı öğreneceğiniz, hoş sohbetlerle dijital dünyayı tanıyacağınız, aklınıza takılan her sorunun cevabını bulacağınız Ankara SEO Eğitimi için yerinizi hemen ayırtın…

HEMEN KAYIT OL DİĞER ŞEHİRLERDEKİ ZİRVELER

Seo Eğitim Zirvesi Galeri

EĞİTİM FOTOĞRAFLARIMIZI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN