Hemen Kayıt Ol: 0850 532 30 10 - Email: info@seoegitimzirvesi.com

6 - 7 NİSAN 2018 SEO EĞİTİM
ZİRVESİ ADANA – SEO AKADEMİ

seo eğitim zirvesi
Seo Eğitim Zirvesi Adana

6 – 7 Nisan 2018 SEO Eğitim Zirvesi Adana – SEO Akademi

SEO Akademi Türkiye’nin her kentine SEO Eğitimi vermeye devam ediyor. Adana SEO Eğitimi sayesinde SEO Akademi Kurucusu Orhan Gürbüz ve Türkiye’nin en iyi SEO eğitmenleri sizlere olacak.

Kişisel ve kurumsal web sitelerinize optimizasyon yapmayı öğreneceğiniz, dijital dünyayı algılayış şeklinizi değiştirecek SEO Eğitimi için kayıt yaptırmakta geç kalmayın.

Adana SEO Eğitim Zirvesi ilk gününde kurucu eğitmen Orhan Gürbüz’ün açılış konuşması ile başlayacak. Bu konuşmada eğitmenimiz 2 günlük programımız hakkında detayları katılımcılarla paylaşacak.

İnternet Kullanım İstatistikleri oturumu ile tam olarak başlayacak olan Adana SEO Eğitimi ile öncelikle internetin ne kadar oranda ve ne için kullanıldığını, internetin gelişimini öğreneceksiniz.

seo eğitimiseo eğitimseo eğitimleri

PROGRAM EĞİTİM TAKVİMİ EĞİTMENLER

SEO eğitimi Adana etkinliğimiz Optimizasyon Temelleri başlığı altında eğitmenimizin anahtar kelime analizi, URL yapılarının nasıl olması gerektiği, 404 sayfalarının hazırlanışı, site stratejilerinde dikkat edilecekler gibi konulara değinmesiyle devam edecek.

Arama Motoru Optimizasyonu bölümünde ise arama robotu, indeks, arama sorgusu, sorgu dili kavramları açıklanacak ve Adana seo eğitimi Site İçi Optimizasyon ve SEO Aşamaları bölümleri ile devam edecek.

Katılımcıların en çok merak edeceği konulardan olan Tasarım ve İçerik Optimizasyonları bölümlerinde eğitmenlerimiz sitelerinizin ziyaretçi sayısını artıracak püf noktaları verecek. Mobil SEO bölümünde ise web sitelerin mobil uyumlu olmalarının sağlayacağı avantajlardan bahsedilecek.

En Popüler SEO Araçları Majestic, Moz, Woorank gibi araçlardan bahsedilirken SEO Çeşitleri ve hangi backlinklerin faydalı olduğu, backlink alırken dikkat edilmesi gerekenler üzerinde durulacak. Adana SEO Eğitim Zirvesi ilk günü böylece sonlanacak.

2. Gün Adana SEO Eğitim Zirvesi Google Araçları sunumu ile başlayacak. Webmaster Tools, Analytics, Hız Testi Araçları üzerinde durulacak.

Google Algoritması bölümünde Pagerank, Trustrank, Panda ve diğer algoritmalardan bahsedilirken Google Botlarının çalışma mantıkları, hangi hataların hangi Google Cezaları ile karşılaşacakları anlatılacak.

seo kurslarıseo kursuseo zirvesi

BİLET AL TAMAMLANAN EĞİTİMLER BİZE ULAŞIN

Yandex ve Bing gibi arama motorlarında da üst sıraları hedefleyenler için püf noktaları verilecek. SEO Uygulama eğitimi ile Adana SEO Eğitimi katılımcıları 2 gün süresince edindikleri SEO bilgilerini demo site üzerinde deneyecekler.

Genel tekrar bölümümüzde kurucu eğitmen Orhan Gürbüz, SEO Eğitimi Adana programına katılan kişilerin sorularını yanıtlayacak. İstanbul’daki Sosyal Medya Eğitim Zirvesi’ne katılım hakkı kazanacak adaylar çekilişle belirlenecek.

Adana SEO Eğitim Zirvesi fotoğraf çekimleri ve sertifika dağıtımları ile son bulacak.

Adana SEO Eğitim Zirvesi Programı

Adana SEO Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak ve eğitmenlerimizi tanımak için programımızı inceleyebilirsiniz.

https://www.seoegitimzirvesi.com/program/

Adana’da ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir SEO kursu arıyorsanız, web sitelerinizin optimizasyonunu kendiniz yapacaksanız SEO Akademi’nin Adana SEO Eğitimi için biletlerinizi hemen almalısınız.

HEMEN KAYIT OL DİĞER ŞEHİRLERDEKİ ZİRVELER

Seo Eğitim Zirvesi Galeri

EĞİTİM FOTOĞRAFLARIMIZI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN