Hemen Kayıt Ol: 0850 532 30 10 - Email: info@seoegitimzirvesi.com

Program

Seo Eğitim Zirvesi Programı seo eğitim zirvesi
Gün 1
23 Mar 2018

Kayıt ve Karşılama

SEO Akademi asistanları ve koordinatörleri tarafından karşılanacak ve eğitim zirvesi hakkında bilgilendirileceksiniz. SEO Eğitim Zirvesi için kayıt yaptırmamış olanlar kayıt masasından kayıtlarını tamamlayabilirler.

Açılış Konuşması & Tanışma

SEO Eğitimi Zirvesi, SEO Akademi kurucusu Orhan Gürbüz ve SEO Akademi Eğitmeni Cem Orman’ın konuşmalarıyla açılacak. Eğitim konuları hakkında bilgi verilecek.
Orhan Gürbüz
Orhan Gürbüz
açılış konuşması
Açılış Konuşması & Tanışma

İnternet Kültürü ve Kullanım İstatistikleri

SEO Eğitim Zirvesi oturumunda internetin nasıl ortaya çıktığını ve gelişim gösterdiğini, günümüzdeki kullanım istatistiklerini ve online olmanın insan psikolojisinde yarattığı etkileri öğreneceksiniz.
Orhan Gürbüz
Orhan Gürbüz

Optimizasyon Temelleri Eğitimi

Optimizasyon yaparken kullanacağınız meta ve etiket bilgilerini, SEO uyumlu URL yapısı oluşturmayı, W3C standartları ve SEO arasındaki ilişkiyi, başarılı anahtar kelime analizi yapmayı ve araçları kullanmayı SEO Eğitim Zirvesi ile öğreneceksiniz.
Orhan Gürbüz
Orhan Gürbüz

SEO – Arama Motoru Optimizasyonu

SEO Eğitim Zirvesi oturumunda web sitelerini ilk sayfaya çıkaran SEO’nun mantığını kavrayacak, arama motorlarının nasıl çalıştığını anlayacak, en çok kullanılan arama motorlarını öğrenecek, algoritmaların çalışma şifrelerini çözeceksiniz.
Orhan Gürbüz
Orhan Gürbüz
11:20 - 11:30

Kahve Molası

Site İçi Optimizasyon Eğitimi

Site içi optimizasyon konusunda uzman eğitmenler tarafından anlatılacak olan bu bölüm içerisinde SEO’nun amacını kavrayarak site temelli optimizasyonun nasıl ve hangi araçlarla yapıldığını SEO Eğitim Zirvesi ile öğreneceksiniz.
Orhan Gürbüz
Orhan Gürbüz

Seo Aşamaları Eğitimi

SEO Eğitim Zirvesi oturumunda SEO’nun tüm tekniklerini öğretecek olan analiz aşamaları, strateji belirleme süreçleri; teknik, içerik, tasarım, görsel optimizasyonun nasıl yapıldığı ile online ve offline tanıtım araçlarının kullanımı anlatılacak.
Orhan Gürbüz
Orhan Gürbüz
12:45 - 13:30

Yemek Molası

İçerik Optimizasyonu Eğitimi

Arama motoru dostu içerik yazmanın kurallarını, paylaşılacak ve çok okunacak içeriklerin sırlarını, başlık ve kompozisyon oluşturmanın stratejilerini SEO Eğitim Zirvesi İçerik Optimizasyonu oturumunda öğreneceksiniz.
Esra Gündüz
Esra Gündüz

Google Algoritması Eğitimi

SEO Eğitim Zirvesi ile Google algoritmasının ne olduğunu ve ne için kullanıldığını, en ünlü ve sık kullanılan algoritmaları, yeni algoritma güncellemelerini, sitelerin algoritmalara karşı gelmesi durumunda karşılaşacakları zorlukları öğreneceksiniz.
google algoritması eğitimi
Google Algoritması Eğitimi
15:15 - 15:30

Kahve Molası

Google Botları Eğitimi

Google’ı daha yakından tanımanızı ve anlamanızı sağlayacak botların özelliklerini ve nasıl çalıştıklarını, SEO açısından nasıl bir önem taşıdıklarını, sitelere etki edip etmediklerini SEO Eğitim Zirvesi oturumları ile öğreneceksiniz.
google botları eğitimi
Google Botları Eğitimi

Google Cezaları Eğitimi

Google cezalarını ve neden ceza verildiğini, Google’dan ceza almamak için dikkat etmeniz gerekenleri, eğer ceza aldıysanız nasıl kurtulacağınızı ve dalgalanmalardan etkilenmemenin yollarını SEO Eğitim Zirvesi ile öğreneceksiniz.
google cezaları eğitimi
Google Cezaları Eğitimi

Yandex Algoritması Eğitimi

SEO Eğitim Zirvesi oturumunda Google’a rakip arama motorlarından Yandex’in botlarının nasıl çalıştığını, Yandex araçlarının nasıl kullanılacağını, Yandex için SEO tekniklerini, yapılan SEO’nun nasıl yaralı olacağını öğreneceksiniz.
yandex algoritması eğitimi
Yandex Algoritması Eğitimi

Bing Algoritması Eğitimi

Google’a ve Yandex’e rakip arama motorlarından Bing’in botlarının nasıl çalıştığını, Bing araçlarının nasıl kullanılacağını, Bing için SEO’nun özel tekniklerini, yapılan SEO’nun nasıl yaralı olacağını SEO Eğitim Zirvesi oturumuyla öğreneceksiniz.
bing algoritması eğitimi
Bing Algoritması Eğitimi

Sosyal Medyada Seo Eğitimi

SEO Eğitim Zirvesi ile en çok kullanılan sosyal medya araçlarını, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya araçlarının SEO’ya nasıl etki ettiğini, sosyal medya hesaplarınızı nasıl markalaştıracağınızı öğreneceksiniz.
sosyal medyada seo eğitimi
Sosyal Medyada Seo Eğitimi
Gün 2
24 Mar 2018

Google Araçları Eğitimi

SEO Eğitim Zirvesi ile Google araçlarının SEO’ya katkısını, Webmaster Tools’un neden SEO’nun en iyi teknolojilerinden biri olduğunu, Analytics’in SEO için önemini, hız testi araçları ile web sitelerin hızlarının nasıl artırılacağını öğreneceksiniz.
google araçları eğitimi
Google Araçları Eğitimi
Yılmaz Bozan
Yılmaz Bozan
11:45 - 12:00

Kahve Molası

En Popüler SEO Araçları Eğitimi

SEO yapılırken kullanılan en önemli ve faydalı araçları, hangi özellikleri ile optimizasyona katkı sağladıklarını ve birbirlerinden ayrıldıklarını, görünürlüğünüzü nasıl test edeceğinizi SEO Eğitim Zirvesi ile öğreneceksiniz.
12:45 - 13:30

Yemek Molası

Seo Çeşitleri Eğitimi

SEO Eğitim Zirvesi ile optimizasyon kavramının ortaya çıkmasıyla birlikte doğal ve doğal olmayan Black, White ve Grey SEO tekniklerinin neler olduğunu, illegal durumlarda sitenizin yaşayacağı sorunları öğreneceksiniz.

Backlink Eğitimi

SEO’nun site dışı tekniklerinden olan backlink alımlarını en doğru şekilde nasıl yapacağınızı, Google’ın en sevdiği link modellerini, içeriklerinize link vermeyi, hangi tür linklerin zararlı olduğunu SEO Eğitim Zirvesi oturumuyla öğreneceksiniz.
15:45 - 16:00

Kahve Molası

Seo Uygulama Eğitimi

SEO Eğitim Zirvesi ile web site üzerinde SEO aşamalarını uygulayacak; analiz yapma, strateji belirleme, teknik, tasarım, görsel ve içerik optimizasyonu yapma, tanıtım araçlarını kullanma becerilerinizi geliştireceksiniz.
Orhan Gürbüz
Orhan Gürbüz
seo uygulama eğitimi
Seo Uygulama Eğitimi

Tasarım Optimizasyonu Eğitimi

Etkileyici web siteleri oluşturmak için gerekli olan tasarım aşamalarını, sitelere güvenilirlik kazandıracak uygulamaları, site hızının ve kaliteli URL’lerin SEO için önemini SEO Eğitim Zirvesi ile öğreneceksiniz.
tasarım optimizasyonu eğitimi
Tasarım Optimizasyonu Eğitimi

Mobil Seo Eğitimi

SEO Eğitim Zirvesi oturumunda mobil sitelerin arama motorları tarafından nasıl göründüğünü, mobil tasarım ile masaüstü tasarım arasındaki farkları, mobil SEO aşamalarını ve genel olarak yapılan hataları öğreneceksiniz.
mobil seo eğitimi
Mobil Seo Eğitimi

Genel Tekrar

Web sitenizi optimize ederken nelere dikkat etmeniz gerektiğini, ilk sayfada çıkmanın kriterlerini ve ipuçlarını, Google’da değer kazanma yollarını, kolay backlink kaynaklarını SEO Eğitim Zirvesi ile öğreneceksiniz.
Orhan Gürbüz
Orhan Gürbüz

Ödüller ve Kapanış

Web Home reklam ajansı ve SEO Akademi Kurucusu Orhan Gürbüz ve diğer konuşmacılarımız tarafından katılımcılarımıza sertifikalarının dağıtılmasından sonra yapılacak çekilişle 1 kişiye SEO Akademi’den Sosyal Medya Eğitimi, 1 kişiye Foto Life Akademi’den Temel Fotoğrafçılık Eğitimi hediye edilecektir.
Orhan Gürbüz
Orhan Gürbüz