Hemen Kayıt Ol: 0850 532 30 10 - Email: info@seoegitimzirvesi.com
İnternet Kültürü ve Kullanım İstatistikleri seo eğitim zirvesi

Yandex Algoritması Eğitimi

SEO Eğitim Zirvesi oturumunda Google’a rakip arama motorlarından Yandex’in botlarının nasıl çalıştığını, Yandex araçlarının nasıl kullanılacağını, Yandex için SEO tekniklerini, yapılan SEO’nun nasıl yaralı olacağını öğreneceksiniz.

Backlink Eğitimi

SEO’nun site dışı tekniklerinden olan backlink alımlarını en doğru şekilde nasıl yapacağınızı, Google’ın en sevdiği link modellerini, içeriklerinize link vermeyi, hangi tür linklerin zararlı olduğunu SEO Eğitim Zirvesi oturumuyla öğreneceksiniz.

Mobil Seo Eğitimi

SEO Eğitim Zirvesi oturumunda mobil sitelerin arama motorları tarafından nasıl göründüğünü, mobil tasarım ile masaüstü tasarım arasındaki farkları, mobil SEO aşamalarını ve genel olarak yapılan hataları öğreneceksiniz.

Genel Tekrar

Web sitenizi optimize ederken nelere dikkat etmeniz gerektiğini, ilk sayfada çıkmanın kriterlerini ve ipuçlarını, Google’da değer kazanma yollarını, kolay backlink kaynaklarını SEO Eğitim Zirvesi ile öğreneceksiniz.

Google Botları Eğitimi

Google’ı daha yakından tanımanızı ve anlamanızı sağlayacak botların özelliklerini ve nasıl çalıştıklarını, SEO açısından nasıl bir önem taşıdıklarını, sitelere etki edip etmediklerini SEO Eğitim Zirvesi oturumları ile öğreneceksiniz.

Google Cezaları Eğitimi

Google cezalarını ve neden ceza verildiğini, Google’dan ceza almamak için dikkat etmeniz gerekenleri, eğer ceza aldıysanız nasıl kurtulacağınızı ve dalgalanmalardan etkilenmemenin yollarını SEO Eğitim Zirvesi ile öğreneceksiniz.