Hemen Kayıt Ol: 0850 532 30 10 - Email: info@seoegitimzirvesi.com
En Popüler SEO Araçları Eğitimi seo eğitim zirvesi

En Popüler SEO Araçları Eğitimi

SEO yapılırken kullanılan en önemli ve faydalı araçları, hangi özellikleri ile optimizasyona katkı sağladıklarını ve birbirlerinden ayrıldıklarını, görünürlüğünüzü nasıl test edeceğinizi SEO Eğitim Zirvesi ile öğreneceksiniz.

Optimizasyon Temelleri Eğitimi

Optimizasyon yaparken kullanacağınız meta ve etiket bilgilerini, SEO uyumlu URL yapısı oluşturmayı, W3C standartları ve SEO arasındaki ilişkiyi, başarılı anahtar kelime analizi yapmayı ve araçları kullanmayı SEO Eğitim Zirvesi ile öğreneceksiniz.

Google Algoritması Eğitimi

SEO Eğitim Zirvesi ile Google algoritmasının ne olduğunu ve ne için kullanıldığını, en ünlü ve sık kullanılan algoritmaları, yeni algoritma güncellemelerini, sitelerin algoritmalara karşı gelmesi durumunda karşılaşacakları zorlukları öğreneceksiniz.

Yandex Algoritması Eğitimi

SEO Eğitim Zirvesi oturumunda Google’a rakip arama motorlarından Yandex’in botlarının nasıl çalıştığını, Yandex araçlarının nasıl kullanılacağını, Yandex için SEO tekniklerini, yapılan SEO’nun nasıl yaralı olacağını öğreneceksiniz.

Google Botları Eğitimi

Google’ı daha yakından tanımanızı ve anlamanızı sağlayacak botların özelliklerini ve nasıl çalıştıklarını, SEO açısından nasıl bir önem taşıdıklarını, sitelere etki edip etmediklerini SEO Eğitim Zirvesi oturumları ile öğreneceksiniz.

Backlink Eğitimi

SEO’nun site dışı tekniklerinden olan backlink alımlarını en doğru şekilde nasıl yapacağınızı, Google’ın en sevdiği link modellerini, içeriklerinize link vermeyi, hangi tür linklerin zararlı olduğunu SEO Eğitim Zirvesi oturumuyla öğreneceksiniz.

Bing Algoritması Eğitimi

Google’a ve Yandex’e rakip arama motorlarından Bing’in botlarının nasıl çalıştığını, Bing araçlarının nasıl kullanılacağını, Bing için SEO’nun özel tekniklerini, yapılan SEO’nun nasıl yaralı olacağını SEO Eğitim Zirvesi oturumuyla öğreneceksiniz.

Mobil Seo Eğitimi

SEO Eğitim Zirvesi oturumunda mobil sitelerin arama motorları tarafından nasıl göründüğünü, mobil tasarım ile masaüstü tasarım arasındaki farkları, mobil SEO aşamalarını ve genel olarak yapılan hataları öğreneceksiniz.