Hemen Kayıt Ol: 0850 532 30 10 - Email: info@seoegitimzirvesi.com

Seo Akademi

Hakkımızda seo eğitim zirvesi

Tarihçe

SEO Akademi 2012 yılında Orhan Gürbüz tarafından alanında uzman SEO, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama eğitmenleri ile içerik yazarları, web tasarımcılar, Adwords uzmanları, eğitim danışmanları gibi geniş bir kadro eşliğinde eğitim alanında kişi ve kurumlara Dijital Pazarlama eğitimleri vermek için kurulmuştur.

Eğitimlerimiz

Temel ve İleri SEO, Kurumsal SEO, E-ticaret SEO, Sosyal Medya Uzmanlığı, Adwords, Blog Oluşturma ve Yönetme, SEO İçerik Editörlüğü, E-Ticaret Yönetimi, HTML, İnternet Reklamcılığı, Photoshop, Bilişim Hukuku ve İnternet Suçları, Marka Hukuku, WordPress, Joomla, Etkili Sunum Teknikleri başta olmak üzere 27 branşta teknik ve pratik eğitimler.

Özelliklerimiz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu eğitim yaklaşımı, uluslararası eğitim standartlarında programlar, her biri alanında uzman eğitmenler, %100 öğrenme garantisi, otel konforunda eğitim ve kursiyerlerinin mesleki yeterlilik kazanacağı modern uygulamalar ile Türkiye genelinden tüm katılımcılara açık olan SEO Eğitim zirveleri.

Uluslararası Eğitim Standartları

Dünyada uygulanan dijital eğitim programlarının tamamına uygun ders içerikleri.

Alanında Uzman Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve profesyonel eğitimci kariyerine sahip deneyimli eğitmenler.

Otel Konforunda Eğitim

İstanbul’un en iyi otellerinin toplantı salonlarında konforlu ve ayrıcalıklı eğitimler.

Her Yerden Ulaşılabilir Lokasyon

İstanbul’un her yerinden rahatlıkla ulaşılabilecek merkezi noktalarda kurslar.

%100 Öğrenme Garantisi

Kurslarımızın her birinde öğrenme garantili ve kursiyer memnuniyeti odaklı sistem.

Eğitim ve Katılım Sertifikası

SEO Akademi’den SEO Eğitim Zirvesi katılımcılarına başarı ve katılım sertifikası.

Mesleki Uzmanlık ve Danışmanlık

300’den fazla kişiye ve 100’den fazla firmaya eğitim ve danışmanlık hizmeti.

Eğitim Telafi İmkanı

Mazeret aranmaksızın kaçırılan derslerin bir sonraki eğitimlerde telafisi.

Biz

SEO Akademi 2012 yılında Orhan Gürbüz tarafından alanında uzman SEO, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama eğitmenleri ile içerik yazarları, web tasarımcılar, Adwords uzmanları, eğitim danışmanları gibi geniş bir kadro eşliğinde eğitim alanında kişi ve kurumlara özgün çözümler sunmak için kurulmuştur.

Seo Akademi Temel ve ileri SEO eğitimleri, Kurumsal SEO, E-ticaret SEO, Sosyal Medya Uzmanlığı, Adwords, Blog Yönetimi, SEO İçerik editörlüğü, E-Ticaret Yönetimi, HTML, İnternet Reklamcılığı, Photoshop, Bilişim Hukuku adı altında geniş eğitim yelpazesi sayesinde kaliteli ve destekleyici programlar hazırlarken İstanbul’da farklı lokasyonlarda mesleki yönden donanımlı, yeteneklerinin farkında ve başarılı kariyere sahip bireyler yetiştirmeye devam etmektedir.

Kurumsal Eğitim Partnerliği ile firmaların bilişim, reklam, satış ve pazarlama departmanları ile insan kaynakları bölümlerine firma ihtiyaçlarına ve vizyonuna yönelik eğitim çözümleri sunmaktadır.

SEO AKADEMİ

Güncellik
Tecrübe
İlgi ve Samimiyet
Başarı