Hemen Kayıt Ol: 0850 532 30 10 - Email: info@seoegitimzirvesi.com

14 – 15 TEMMUZ 2017 SEO EĞİTİM
ZİRVESİ TAMAMLANDI!

seo eğitim zirvesi
SEO Eğitim Zirvesi 14 - 15 Temmuz 2017

14 – 15 Temmuz 2017 SEO Eğitim Zirvesi Tamamlandı!

7.si düzenlenen SEO Eğitim Zirvesi, Taksim Titanic City Hotel’de gerçekleşti. SEO kavramını öğrenmek isteyen, web sitelerini üst sıralara çıkarma amacı olan hevesli katılımcılarımız ile SEO Akademi’nin başarılı SEO eğitmenleri, sektörde lider Dijital Pazarlama Uzmanları SEO eğitimi için bir araya geldi.

14 Temmuz Cuma günü 10.00’da başlayan SEO Eğitim Zirvesi, SEO’nun temellerinden bir web sitesi üzerinde nasıl uygulanacağına kadar detaylı teorik ve pratik bilgilerle tamamlandı. 2 günlük dolu dolu eğitim programımızda katılımcılarımızın akıllarındaki tüm soru işaretleri giderildi.

SEO Eğitim Zirvesi’nde ilk oturumu SEO Akademi kurucusu; Girişimci, Eğitmen, Yazar Orhan Gürbüz gerçekleştirdi. SEO eğitimi ve işlenecek konular hakkında katılımcılara bilgi verdi.

SEO Akademi Kurucusu Orhan Gürbüz, günün ikinci oturumunda Optimizasyon Temelleri başlığı altında SEO’nun tüm aşamalarını katılımcılara özetledi. Web sitelerde domain seçimi, görsellerin yerleşimi, arama sorgularının nasıl yapıldığı, URL yapılarının nasıl olması gerektiği ve dijital pazarlamanın önemi hakkında bilgi verdi.

Kahve molasının ardından da Google Algoritması oturumunda SEO Akademi eğitmeni Çağla Kavi, güncel algoritmalar hakkında bilgi verdi. Algoritma kuralları ve botların çalışma mantığını anlattı. Ayrıca Google Cezaları, Yandex Algoritması ve Bing Algoritması hakkında da bilgi verdi.

Yemek molası sonrasında ise SEO Kursu eğitmeni ve Metin Yazarı Esra Gündüz İçerik Optimizasyonu konuşmasında algoritmalar için içerik hazırlamanın yollarını, title ve description hazırlama mantığını, keyword seçiminin nasıl yapılacağını, yaratıcı ve sektörel içerik yaratmanın yollarını anlattı.

Kısa bir molanın ardından Web Tasarım ve Yazılım Uzmanı Cem Orman hocamız, tasarım ve mobil seo konularından bahsetti. SEO uyumlu web sitelerinin nasıl olması gerektiğini, tasarım aşamalarında dikkat edilecekleri, mobil tasarımların arama motorlarında nasıl değer kazandığını anlattı.

Son oturumda ise Dijital Pazarlama Uzmanı Efe Özar, Sosyal Medyada SEO  başlıklı oturumumuzda Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya araçlarında nasıl SEO uygulanacağının, paylaşımların nasıl yapılması gerektiğinin püf noktalarını katılımcılara aktardı.

SEO kursu 2. Gün eğitimi Dijital Pazarlama Uzmanı Yılmaz Bozan ile başladı. Eğitmenimiz; Google araçlarının SEO’ya katkısını, Webmaster Tools’un nasıl kullanılacağını, Analytics kullanmayı, web sitesi iyileştirme araçlarını anlattı. Uygulamalı Analytics ve Adwords kullanımını gösterdi. Reklam oluştururken nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlattı.

Yemek molasının ardından SEO kursu eğitmenlerimizden Dijital Pazarlama ve SEO Uzmanı Cüneyt Efe Özar, En Popüler SEO Araçları oturumunda SEO araçlarının mantığından ve kullanımından bahsetti. SEO Çeşitleri oturumunda ise Black, White ve Grey SEO tekniklerini anlattı. Son olarak Backlink kavramından bahsederek hangi kaynaklardan link alınması gerektiğini anlattı.

SEO eğitimi uygulama bölümünde ise 2 gün boyunca öğrenilenler hayata geçirildi. Belirlenen bir web sitesi üzerinden analiz yapma, strateji belirleme, optimizasyon süreçleri anlatıldı. Web site sayfaları metalar, görseller, url, backlink ve diğer seo kavramları açısından incelendi. Doğru ve yanlışlar tartışıldı.

SEO Eğitim Zirvesi Genel Tekrar bölümünde ise eğitim süresince öğrenilenler özetlendi ve katılımcıların soruları yanıtlandı. Ardından yapılan çekilişle 1 kişiye SEO Akademi’den Sosyal Medya Eğitimi, 1 kişiye Foto Life Akademi’den Temel Fotoğrafçılık Kursu hediye edildi ve kapanış konuşmasıyla zirve tamamlandı. Sertifikaların dağıtılmasından sonra hatıra fotoğrafları çekilerek katılımcılara veda edildi.

Bir sonraki SEO Eğitim Zirvesi’nde yerinizi ayırtmak için eğitim takvimi ve fiyatlarımızı inceleyin…